ЗМІ у світі

Мер Парижа вважає X «глобальною каналізацією», — Аxios

Градоначальниця столиці Франції Анн Ідальго називає соцмережу Ілона Маска «абсолютно зрозумілим політичним проєктом, спрямованим на те, щоби відсунути демократію та її цінності на користь впливових приватних інтересів».

Пані мер Парижа Анн Ідальго залишає соцмережу X, звинувачуючи її в «руйнуванні наших демократій», повідомляє Аxios

Напади Ідальго на платформу, раніше відому як Twitter, почалися після того, як великі рекламодавці покинули X, оскільки її власник Ілон Маск підтримав теорію антисемітської змови. 
 
«Будь то маніпуляція, дезінформація, розпалювання ненависті, переслідування, антисемітизм і відкритий расизм, або злі напади на вчених, кліматологів, жінок, захисників навколишнього середовища, лібералів і всіх тих, хто бажає брати участь у мирних політичних дебатах у світі, стає все більш складним, а діапазон зловживань —нескінченний», — написала градоначальниця Парижа у своєму останньому пості в Х. 

«Ми маємо справу з абсолютно зрозумілим політичним проєктом, спрямованим на те, щоб відсунути демократію та її цінності на користь впливових приватних інтересів», — зазначила вона і додала, що згідно з останнім звітом щодо прозорості контенту, який опублікувала сама компанія Х, Франція посідає перше місце в Європі за кількістю «насильницького та незаконного контенту». 

Нагадаємо, нещодавно Apple, Disney, Paramount та IBM призупинили рекламні контракти з X після підтримки Ілоном Маском антисемітського допису.

За висновками відомого американського історика Тімоті Снайдера, реакція Ілона Маска на війни в Україні та Ізраїлі була абсолютно катастрофічною: він не лише поширював брехню, а й зміцнював віру в неї.

10 жовтня, тобто через три дні після вторгнення бойовиків ХАМАСу на територію Ізраїлю, Bloomberg опублікував коментарі аналітиків, які зазначали, що військовий конфлікт в Ізраїлі став першою великою перевіркою для соцмережі Ілона Маска