Керівництво

Голова Львівської обласної організації НСЖУ КЛИМОВИЧ ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ

klymovychНародився 25 лютого 1950 року у місті Львові – у сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи № 63 у 1966р. працював слюсарем на заводі “Мікроприлад”. З 1968 по 1973 р.р. навчався на факультеті журналістики Львівського національного університету ім.Ів.Франка. Практику постійно проводив на Львівському телебаченні, яке і запросило його на постійну роботу. Маючи широке коло інтересів, фахової підготовки, був і репортером служби інформації, і спортивним оглядачем, ведучим екологічних, природо-захисних програм, керівником редакції передач для працівників села, сценаристом, коментатором з соціально-економічних питань… 25 років в ефірі! Його авторські програми “Село і люди”, “Людина і природа”, замовні передачі на УТ і ЦТ за проблематичністю, професійним рівнем були одними із найбільш рейтингових, популярних серед глядачів.Організаторські, коментаторські здібності Ярослава Климовича на повну силу розкрилися з реалізацією його сміливого соціально-політичного проекту “Понеділок – день важкий”, де максимально використовувався творчий і технічний потенціал усього колективу. Ярослав Климович стає лауреатом творчих конкурсів, удостоюється урядової відзнаки “За трудову доблесть”.З 1998 р. по 2000 р. очолював прес-службу,був начальником Управління внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації. Опісля, до липня 2010 року працював на посаді генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії. З 2010 по 2015 рік – директор та головний редактор Львівського радіо.

Природні дані компромісної, відкритої для діалогу людини його висока професійність сприяла об’єднанню навколо себе потужного гурту кращих учених, політологів краю, а відтак і успішному вирішенню найскладніших суспільно-політичних проблем в області. Одружений. Має двох дітей, п’ятеро онуків.

Вперше головою Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослава Климовича обрано у лютому 2007 року. 17 лютого 2017 року на 17-й звітно-виборній конференції ЛОО НСЖУ Я.Климовича втретє обрано головою спілки.

Контакти: 242-02-13, 050-317-34-90, 067-116-22-20, e-mail: [email protected], офіс та бухгалтерія ЛОО НСЖУ – [email protected].

Світлана  Процишак  – радник з юридичних питань голови Львівської обласної організації   Національної спілки журналістів України.

С.Процищак – відомий медіа-юрист,  член ЛОО НСЖУ, керівник Центру правової інформації та аналітики «Лідер», прес-секретар відділення

ВГО «Асоціації правників України» (АПУ) у Львівській області, юридичний радник «FILM.UA GROUP».

Народилася 25 травня 1966 року у м. Донецьку. Після закінчення юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, працювала:

1993-2000рр. – ТзОВ «Марія» (м. Мостиська), на посаді працівника з кадрових питань.

2000-2006рр. – Мостиська міська рада Львівської обл., на посаді заступника міського голови.

2006-2009рр. – Мостиська міська рада, на посаді секретаря ради.

2009-2010рр. – Мостиська міська рада, на посаді в.о. міського голови м. Мостиська.

З  1 грудня 2010 р.- по даний час – віце-президент  ЛМГО «Український Фонд «Громадська думка», керівник Центру правової інформації та аналітики.

З 2014 року – прес-секретар Львівського регіонального відділення ВГО «Асоціація правників України»,  член ради Комітету АПУ з питань ЗМІ та рекламного права, член комітету АПУ з питань  телекомунікацій, інформаційних технологій та інтернету.

З 2015 року – у складі  робочої групи з питань підготовки та опрацювання законопроектів при Громадській раді Комітету ВР з питань свободи слова та інформації.

Консультант з юридичних питань ГО «Інститут масової  інформації».

Член Міжнародної асоціації юристів,  член Австрійсько-Українського Союзу юристів.

Заміжня. Разом з чоловіком виховуємо сина.

Контакти: 097-286-78-75, [email protected]