Наголос

На 82 році життя відійшов у вічність Заслужений журналіст України Василь Гаврилишин

Хтось із великих сказав,що знання не усвідомлені серцем ,збільшують біду . Журналіст Василь Гаврилишин своє серце віддав людям ,сіючи добре , прекрасне ,вічне .Він народився на Івано-Франківщині . Успішно навчався у Львівському університеті . Ще студентом його запросили працювати в редакції газети , а згодом – на Львівському телебаченні . Запам’ятався усім саме працею над телевізійними фільмами , які переростали у кіно фільми здобували визнання та пошану в країні . Героями цих стрічок ставали люди варті високої честі , поваги і хвали .

Василь Гаврилишин редактор широко популярних фільмів – таких як “Залицальники “, “У гості до матері ” ,”Червона рута ” , які відкрили широку дорогу до всесвітнього визнання Володимиру Івасюку , Софії Ротару , Назарію Яремчуку ,Василю Зінкевичу …

Василь Гаврилишин на завжди залишиться у пам’яті Галичан за творчий доробок ,який відтворює буремні роки боротьби за Українську Державність .

Панахида та прощання із відомим журналістом , членом НСЖУ Василем Олексійовичем Гаврилишиним відбудеться 24 лютого 2021 року об 11:00 год у Храмі Святої Трійці на вул. Тершаківців .