Наголос

На 77 році життя перестало битися серце талановитого журналіста, багаторічного працівника Львівського радіо,члена Спілки журналістів України Володимира Васильовича Тивіна.

На 77 році життя перестало битися серце талановитого журналіста, багаторічного працівника Львівського радіо,члена Спілки журналістів України Володимира Васильовича  Тивіна.
Він народився 24 січня 1945 року в селі Висоцьке Бродівського району.
Після закінчення школи успішно склав іспити на факультет журналістики Львівського державного університету ім.І.Франка.Навчаючись ,він готував передачі для Львівського радіо.Після закінчення навчання і до виходу на пенсію працював на Львівському радіо на  різних посадах -від кореспондента до головного редактора.Його цікаві ,аналітичні передачі на сільськогосподарську та природоохорону  тематику  звучали на хвилях Львівського та Київського радіо.Часто передачі Володимира  Тивіна на природоохоронну тематику у всеукраїнських конкурсах визнавалися  найкращими.
За сумлінність та працелюбність Володимир Тивін був нагороджений медаллю “За трудову доблесть”, численними грамотами та подяками Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства сільського господарства України,Українського товариства охорони природи та відзнаками обласних інституцій.
Талант досвідченого радіожурналіста переймали молоді і навіть бувалі колеги.
Володимир Васильович був хороший сім’янин.Свою любов до журналістики передав дочці Зоряні.Багато уваги приділяв своїм внучкам Божені та Вікторії.
 Завжди  був оптимістом і мужньою людиною. На жаль, короновірус не зміг пережити.
Львівська обласна спілка журналістів висловлює родині померлого глибоке співчуття.
Парастас – 10 лютого, 18:30 в каплиці храму Володимира і Ольги вул. Вас. Симоненка 5.