Всеукраїнські новини

Герасим’юк виступила за припинення офіційної комунікації держави в Telegram

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила, що державі слід припинити офіційну комунікацію в телеграмі.

Про це інформує «Детектор медіа».

«Я вважаю, що хоча телеграм і є дуже зручною формою комунікації, але офіційні особи та офіційні державні організації повинні бути поза телеграмом. І треба цю заборону негайно запроваджувати», — сказала Герасим’юк в етері телемарафону, повідомляє Hromadske.

Що стосується дій у месенджері українських розвідувальних органів, то це «вирішувати їм», додала Герасим’юк.

За її словами,  телеграм — це лише один з механізмів отримання інформації. Але держава старається зробити все, щоб налагодити контакти з цифровими платформами. 

«Я думаю, що потроху треба все ж таки переводити офіційну комунікацію до інших месенджерів», — резюмувала очільниця Нацради.

Герасим’юк також розповіла, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення працює з європейськими партнерами для того, щоб внести телеграм у перелік великих цифрових платформ, які підлягають регуляції та можуть бути оштрафованими у випадках порушення законодавства.

Нагадаємо, 28 квітня 2024 року Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що керівництво платформи Telegram необґрунтовано заблокувало низку офіційних ботів українських держструктур, які протидіяли військовій агресії Росії.

Зранку 29 квітня офіційні чатботи в телеграмі Головного управління розвідки, Служби безпеки України, а також бот «єВорог» відновили свою роботу.