Прес-релізи

«Флюгери Львова» святкують п’ятнадцяту весну!

Березень 16, 2017

Цієї весни легендарний  фестиваль «Флюгери Львова» святкує свої 15 років!

Із 29 квітня по 1 травня у самому серці Львова – внутрішньому дворику Ратуші лунатиме етно,  джаз, блюз, рок, ска, реґі, електронна та експериментальна музика. Упродовж  трьох днів тут виступить півтора десятка гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Угорщини та Ірландії.

На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар’єру, стали зірками. За п’ятнадцять років на фестивалі виступило 283 гурти,  через «Флюгери» пройшло понад 100 тисяч відвідувачів, дерева у дворику виросли на 80 см, а радості та знятих з неба зірок не злічити.

На п’ятнадцятих «Флюгерах» гратимуть:

Цього року організатори «Флюгерів Львова» на традиційне фестивальне «Прокидання» запросили Сашу Кольцову зі своїм проектом «Крихітка». Під її ніжні і проникливі пісні Львів прокинеться у неділю 30 квітня.

«Флюгери Львова» зустрічають свою п’ятнадцяту весну. Приходь святкувати з нами!

КВИТКИ  вже є в Інтернеті: www.2event.com 

Попередній продаж:

  • на 1 день – 150 грн.
  • на «Прокидання із Крихіткою» – 100 грн.
  • абонемент (всі дні та «Прокидання») – 450 грн.

УВАГА! Після 1 квітня ціна буде наполовину дорожчою.

Довідка:

«Флюгери Львова» є найпопулярнішим  весняним фестивалем України.  Він традиційно проходить у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Львівської Ратуші.  Це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні  фанатів, де дорослі бавляться разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед  міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових,  бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.

Головні організатори фестивалю:  Мистецьке об’єднання «Дзиґа» ,  Інститут Актуального Мистецтва 

Співорганізатори: Польський Інститут у Києві,  Львівська Міська РадаГенеральне консульство Республіки Польща у Львові Громадське об’єднання «Вірменська 35»

Сайт фестивалю: www.dzyga.com/flugery  

Сторінка у FB   

«Флюгери Львова» – музика весняного вітру!

Позначки