ЗМІ у світі

Чотирьох журналістів прес-пулу Білого дому не пустили на висвітлення вечері Трампа та Кім Чен Ина

27-28 лютого у В’єтнамі проходить зустріч президента США Дональда Трампа та глави КНДР Кім Чен Ина. Чотирьох журналістів провідних американських видань не допустили на вечерю лідерів країн через вигукування запитань.

Чотирьох журналістів прес-пулу Білого дому не пустили на висвітлення вечері Трампа та Кім Чен Ина

Про це повідомляє The Washington Post.

Так, під заборону потрапили журналісти Associated Press, Bloomberg News, Los Angeles Times та Reuters.

Зазначається, що зустріч лідерів США та КНДР традиційно висвітлювалась прес-пулом Білого дому з представників 13 медіа. Проте перед вечерею прес-секретар Трампа Сара Сандерс намагалась заборонити репортерам відвідати цей захід, залишивши тільки фотографів та операторів, через «чутливий характер зустрічі» та нібито вигукування запитань під час попередніх заходів за участі президента США.

В Associated Press заявили, що засуджують дії Білого дому щодо обмеження доступу журналістів до президента та закликали лідера США відстоювати американські стандарти преси «не тільки вдома, але й особливо за кордоном».

Головний редактор Los Angeles Times Норман Пірлстін заявив, що цей інцидент – «ще один сумний приклад того, що Трамп не підтримує право американської громадськості бачити і бути поінформованим про діяльність президента».

Нагадаємо, раніше у В’єтнамі прес-центр американських журналістів виселили з готелю, де зупинився Кім Чен Ин.