Наголос

25 березня 2021 року в онлайн-форматі Всеукраїнська нарада редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ.

Шановні колеги!

Центральний офіс Національної спілки журналістів України засвідчує вам свою повагу та інформує про проведення масштабної Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ.

Захід відбудеться 25 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок – 10:00.

Ця нарада розглядається як майданчик для дискусій про неналежну якість поштової доставки газет через скорочення мережі «Укрпошти», про захист інформаційного простору та державну політику підтримки українських ЗМІ в умовах економічної кризи, спричиненої епідемією. У НСЖУ наголошують, що попри розвиток нових медіа, для багатьох українців саме газети лишаються важливим джерелом місцевої інформації. Також, в ході цього заходу буде змога висловити свою позицію щодо ЗУ «Про медіа» та обговорити з колегами та представниками влади це дискусійне питання. Детальніше можна дізнатися на офіційному сайті НСЖУ: http://nsju.org/novini/nszhu-zaproshuye-predstavnykiv-vlady-na-vseukrayinsku-naradu-redaktoriv-gazet/

Просимо вас поширити новину про цей захід в місцевих ЗМІ вашого регіону та серед активу вашої організації.

Також, просимо вас залучити редакторів друкованих ЗМІ до заповнення спеціальної форми всеукраїнського опитування про стан газетної галузі за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScO5SDdK6SOIOXhMui4BdsuqaU4x0DVFD4Uvr8b5CdwefVB4w/viewform. Інформація з цієї анкети буде використана для напрацювання нової версії Антикризової програми підтримки друкованих ЗМІ.

Щиро дякуємо за співпрацю!