Наголос

В Україні для висвітлення війни акредитовано понад 11 тисяч журналістів

В Україні станом на 22 вересня акредитовано для висвітлення війни понад 11 тисяч журналістів вітчизняних та іноземних медіа.

Про це повідомляє ІМІ з посиланням на відповідь Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України. У  ЗСУ уточнили, що з цього числа близько 100 медійників акредитації вже позбавлено. 

Збройні Сили нагадали, що порядок акредитації журналістів національних та іноземних медіа, правила роботи представників ЗМІ у районі ведення бойових дій визначено наказом Головнокомандувача ЗСУ від 3 березня 2022 року. 

Також в управлінні зазначили, що ЗСУ «максимально сприяють» представникам українських та світових ЗМІ щодо ïxньої акредитації та роз’яснення положень вищевказаного наказу Головнокомандувача ЗСУ.

Нагадаємо, ЗСУ просять медіаспільноту максимально обмежити публікацію персональних даних українських військовослужбовців, зокрема офіцерів, виключити фото- та відеофіксацію, поширення у медіа точної територіальної прив’язки бомбосховищ.

Також Міноборони закликало українців не публікувати фото та відео переміщення української техніки і облич військовослужбовців ЗСУ.

Міноборони звертає увагу, що під час війни фатально небезпечно повідомляти про наявність або відсутність озброєння та військової техніки ЗСУ з прив’язкою до населених пунктів.