Всеукраїнські новини

Центр страткомунікацій: Заклики позбавити Texty.org.ua фінансування — тиск на свободу слова

З 2010 року організація розвиває напрям журналістики даних і зарекомендувала себе як ґрунтовне та об’єктивне джерело інформації.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки вважає тиском на свободу слова і наступом на незалежну журналістику заклики позбавити Texty.org.ua фінансування та пропозиції визнати видання «терористичним» після публікації дослідження «Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні». Про це йдеться в заяві Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

За їх словами, з 2010 року організація розвиває напрям журналістики даних і зарекомендувала себе як ґрунтовне та об’єктивне джерело інформації.

«Вважаємо, що дослідження “Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні” зроблене на високому професійному рівні і справді не містить маніпуляцій, оціночних суджень, мови ворожнечі тощо. Відтак звинувачення, що лунають на адресу журналістів, є маніпулятивними та несправедливими», – кажуть у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Нагадаємо, у посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні заперечили причетність Державного департаменту США до публікації видання Texty.org.ua «Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні».

Учасники Медіаруху категорично засудили хвилю тиску, наклепів та погроз, які отримує незалежне українське видання «Тексти» (Texty.org.ua) після публікації дослідження «Американські гойдалки».

Команда української агенції журналістики даних Texty.org.ua та незалежної громадської організації повідомила, що зіткнулася з безпрецедентною хвилею тиску, наклепів та маніпуляцій після публікації дослідження «Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні». 

Автор: Мар’яна Зінченко