Всеукраїнські новини

«Укроборонпром» обмежив спілкування з пресою після того, як агентство Reuters опублікувало чутливу інформацію без узгодження

Після того, як агентство Reuters оприлюднило інформацію, яка поставила під загрозу безпеку одного з підприємств АТ «Українська оборонна промисловість», компанія тимчасово обмежила спілкування зі ЗМІ щодо виробничих питань. Про це дізнався «Укрінформ», отримавши відповідь від «Укроборонпрому» на інформаційний запит.

«Після матеріалу Reuters від 12.09.23, який поставив під загрозу безпеку одного з підприємств АТ «УОП», спілкування зі ЗМІ щодо окремих потенційно небезпечних тем, що стосуються виробничих майданчиків та деяких інших деталей, обмежене. Ми повідомимо, коли ситуація зміниться», — йдеться у відповіді компанії.

«Укроборонпром» наголошує, що інформація про роботу українського оборонно-промислового комплексу під час повномасштабної війни з РФ є чутливою і тому має бути дозованою, перевіреною та не нести загрози для підприємств ОПК, їх працівників та обороноздатності України.

Водночас у компанії запевнили, що залишаються й надалі відкритими до спілкування щодо питань трансформації, побудови антикорупційної інфраструктури тощо.

«Укрінформ» уточнює, що днями ЗМІ поширили інформацію, оприлюднену агентством Reuters, щодо відкриття на одному з підприємств АТ «Українська оборонна промисловість» нового центру розробки і тестування безпілотників.

Читайте також:

Раніше «Детектор медіа» повідомляв, що Reuters поширило фото з наслідками атаки російських дронів на Київ у ніч на 10 вересня. Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону заявив, що дії журналістів перевірять відповідні правоохоронні органи.

Журналісти Reuters встановили особу окупаційного коменданта міста Балаклія. Вони з’ясували, що ним був 46-річний підполковник військової поліції Валерій Буслов.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала не писати про успіхи Збройних сил України до офіційного оголошення.