Наголос

Стипендія для досвідченого медіаменеджера на здобуття MBA ступеню у Центрально-Європейському університеті (Відень)

Досвідчений медіаменеджер з України може отримати до 75 відсотків вартості навчання для здобуття MBA ступеню в Центрально-Європейському університеті (Відень). Про це йдеться на сторінці програми CEU Executive MBA, яка оголосила про спеціальну стипендію. Заявки від журналістів, медіаменеджерів та представників креативного сектору приймаються до 31 березня 2021 року. Інформаційним партнером програми виступає Національна спілка журналістів України.

Дізнатися більше про програму, поставити запитання та познайомитися з викладачами і випускниками програми можна буде онлайн під час дня відкритих дверей Vienna On-Site & Online Open Day, який відбудеться в четвер, 10 грудня. Запрошуємо українських журналістів, медіаменеджерів, блогерів узяти участь у заході з 19 до 20.30 (за київським часом).

Для участі потрібна реєстрація за посиланням:

https://emba.ceu.edu/event/vienna

«В усіх демократичних країнах майбутня роль медіа як засобу демократичної відповідальності перебуває під загрозою через численні технологічні і політичні зміни. В цьому середовищі вищі рівні стратегічних та операційних навичок і компетентності в галузі управління медіа стають критично важливим фактором успіху для виживання незалежних медіа організацій і для здорового розвитку української демократії», – йдеться в анонсі програми.

Переможець конкурсу заявок отримає знижку до 75 відсотків від повної вартості навчання в розмірі 25 000 євро. Стипендія буде присуджена менеджеру, який працює в медіа/креативному секторі в Україні в організації з підтвердженим досвідом участі у відкритих і чесних суспільних дебатах.

Кандидат повинен мати щонайменше 8 років професійного досвіду, у тому числі щонайменше 3 роки документально підтвердженого досвіду керівництва, ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію.

«Там, де преса вільна, – там безпечно. Стипендія CEU Executive MBA для України приназначена для досвідчених керівників, які присвятили своє професійне життя свободі й вибору медіа», – відзначає професор Мацей Кісіловскі, співдиректор факультету CEU Executive MBA.

Довідково.

Програма Executive MBA Центрально-Європейського університету являє собою програму программу EMBA для відкритого світу – сувору, засновану на дослідженнях програму управлінського ступеню в середині кар’єри, яка впевнено інтегрує прогресивні цінності відкритого суспільства до своєї навчальної програми, враховуючи їх вирішальне значення як факторів успіху для підприємців, менеджерів і лідерів постіндустріальної економіки.

CEU Executive MBA – це програма, спеціально розроблена для досвідчених менеджерів, які працюють і бажають підвищити свій професійний рівень від операційних знань до стратегічного лідерства.  Інноваційна структура програми дозволяє учасникам отримати акредитовану в США ступінь  лише за десять зручних резиденцій тривалістю від 4 до 9 днів, розрахованих на 28 місяців.

Для отримання додаткової інформації про стипендію зв’яжіться зі старшим менеджером програми Томасом Ламмелем ( [email protected] )