Наголос

НАБІР ДО МАЙСТЕРНІ МОЛОДИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ M100YEJ (ЗАЯВКИ ДО 7 ЛИПНЯ)

Майстерня молодих європейських журналістів M100 (M100YEJ) відбудеться вдвадцяте у вересні 2024 року в Потсдамі. Цьогорічна тема програми — «Журналістика в прямому етері: фейкові новини та дезінформація у виборчих кампаніях».

Які можливості надасть M100YEJ?

20 молодих медійників з Європи та країн Східного партнерства поглиблять свої знання на практичних і теоретичних вправах. У першій частині семінару учасники дізнаються більше про контент, а в другій частині навчатимуться презентувати свою роботу наживо авдиторії.

M100YEJ складається з двох модулів:
1. Модулі з експертами Каті Муньос (DGAP)  і Керолайн Ліндекамп (Correctiv), які працюють із журналістами над темою «Фейкові новини та дезінформація у виборчих кампаніях».

2. Знайомство з практикою живої журналістики: як переписати розслідування, репортаж, колонку для сцени і як це подати на сцені.

11 вересня деякі учасники проведуть публічний репортерський слем у Потсдамі на тему «Дезінформація у виборчій кампанії». 12 вересня всі учасники візьмуть участь у міжнародній медіаконференції M100 Sanssouci Colloquium.

M100 покриває витрати на проїзд, проживання та харчування, а також допомагає в оформленні візи.

Які вимоги до учасників? 

Медійники віком від 20 до 30 років з Європи, включно з країнами Східного партнерства, можуть подати заявку англійською мовою з текстом на тему «Дезінформація загрожує демократії та публічним дебатам». 

До заявки необхідно додати резюме й короткий мотиваційний лист із поясненням, чому ви хочете подати заявку на цей семінар, в одному PDF-файлі на адресу —  application(at)m100potsdam.org

Дедлайн подання заявок: 7 липня 2024 року.