Конкурси

Гранти від Journalismfund.eu для журналістських розслідувань

Січень 11, 2017

Медіа-фахівці, які розробляють ідеї транскордонних журналістських розслідувань, можуть подати заявки на отримання цих грантів.  Пропозиція відкрита для журналістів з країн, що входять до Ради Європи.

Journalismfund.eu пропонує гранти групам журналістів з декількох країн, що працюють спільно над спільним проектом в жанрі журналістики розслідування. Проект повинен будуватися навколо  транскордонних тем або бути важливим для всієї Європи.

Кандидати повинні продемонструвати, що проект вимагає додаткових коштів для його реалізації. Історія  (матеріали) також повинна бути розрахована на публікацію в кількох країнах.

Заявки будуть оцінюватися за 10 критеріями. Journalismfund.eu оплачує витрати, пов’язані з журналістськими розслідуваннями, орієнтованими на всі види медіа. Такі витрати можуть включати поїздки, переклади, доступ до платних баз даних або оплату часу, витраченого на розслідування.

Якщо для здійснення проекту необхідна участь в команді журналістів або організацій з країн, що не входять до Ради Європи, такі заявки також можуть бути розглянуті.

Подати заявку можна до 1 лютого.

Інформація щодо процедури подання заявок –  на сайті Journalismfund.eu