Наголос Новини спілки

Перша дитяча телевізійна премія «Gold Frames» Цими днями у ресторані «BANKHOTEL» нагороджували юних телезірок.

Перша дитяча телевізійна премія «Gold Frames»

 

Цими днями у ресторані «BANKHOTEL» нагороджували юних телезірок.

 

Юні телеведучі змагалися за нагороди у 14 номінаціях. За умовами премії номінанти мають мали чимале портфоліо. Оцінювало творчий доробок професійне журі за такими критеріями: рівень журналістської та ораторської майстерності, створення іміджевого образу, правильність культури мовлення.

 

 

Головною метою премії було заохочення дітей до активного та всебічного розвитку. Популяризації дитячих телепрограм, як інструмент аудіовізуального мистецтва та спосіб пізнання. Також навчати молоде покоління створювати якісний телепродукт. Отже, розвивати майбутнє української журналістики.

Професійне журі,до якого увійшли генеральний директор телеканалу «Перший Західний»,член правління ЛОО НСЖУ Ольга Цап, Голова Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослав Климович, член секретаріату обласної журналістської організації Ярослав Фейло, ведуча радіо «Дуже»Діана Гайворонюк та телеведучий та шоумен Андрій Ферцак визначили переможців у 12 номінаціях.Зокрема: «Найкраща інформаційна програма»,»Найкраща інформаційна програма»,»Найкраща музична програма»,»Найкращий телеведучий в молодшій категорії» навіть «Найкраща режисура та сценарій телепрограми». Всі 12 номінацій відображали усю палітру телевізійного мовлення.

 

      «Перша дитяча телепремія – це унікальна подія, адже вперше відбулася у Львові, де вперше нагороджували ведучих дитячих програм. Насправді, хочемо, аби подія дала поштовх розвиткові дитячого телебачення в Україні. Сподіваємося, що премія стане щорічною і вже наступного року до міста Лева приїдуть представники з усієї України.», -саме так підсумувала результати конкурсу член НСЖУ Ірина Климович, керівник телекомпанії «Кадрики».

Вітаємо усю первинну журналістську організацію Телевізійного центру «Кадрики» з народженням чергового перспективного проекту,який без сумніву, сприятиме розвитку дитячого телевізійного мовлення в Україні.

         Та чи задумається над цим Суспільний мовник? Час покаже!