Наголос

ChatGPT відтепер можливо використовувати без реєстрації

Окрім того, можна зняти налаштування, через яке ChatGPT запам’ятовує та навчається на запитах користувачів.OpenAI, компанія-розробниця боту на основі штучного інтелекту ChatGPT, дозволила використовувати його без реєстрації. Інформацію про це оприлюднено на сайті OpenAI.Фахівці зазначили, що розгортатимуть відповідну можливість поступово, але в Україні чат-бот уже працює без необхідності входу в обліковий запис користувача.

Окрім того, відтепер, як повідомляє OpenAI, можна зняти налаштування, через яке ChatGPT запам’ятовує та навчається на запитах користувачів.

Водночас у компанії запровадили додаткові засоби захисту вмісту, як-от блокування підказок та генерацій у ширшому діапазоні категорій.

«Створення облікового запису дає безліч переваг, включаючи можливість зберігати та переглядати історію чатів, ділитися чатами та розблокувати додаткові функції, такі як голосові розмови та спеціальні інструкції», – зазначив розрбник.

Як відомо, нещодавно компанія OpenAI представила нову систему штучного інтелекту під назвою Sora, яка генерує реалістичні відео на основі текстового опису, створеного за запитами користувача. Sora здатна створювати ролики з високою якістю зображення тривалістю до хвилини.