Всеукраїнські новини

Журналісту NewsOne плюнули в обличчя під час прямого включення з акції противників маршу пам’яті трансгендерів

Кореспондент телеканалу NewsOne Богдан Амінов висвітлював в центрі Києва акцію противників маршу до Дня пам’яті трансгендерних людей, коли невідомий плюнув йому в обличчя.
Журналісту NewsOne плюнули в обличчя під час прямого включення з акції противників маршу пам'яті трансгендерів

Інцидент відбувся під час прямого ефіру в неділю, 18 листопада. Журналіст в цей час спілкувався з народним депутатом Оксаною Корчинською.

«Ми прийшли висвітлювати акцію противників маршу пам’яті трансгендерних людей, загиблих насильницьким шляхом. Оскільки прийшли активісти, які виступали проти такого маршу, очевидно, марш вирішили перенести або скасувати, тому що трансгендерних людей ми не побачили. Вони планували зібратися біля “червоного корпусу” інституту імені Шевченка і пройти до Майдану Незалежності. В даний момент закінчується мітинг представників релігійних і націоналістичних організацій, які виступили проти проведення маршу. Під час прямого ефіру до мене підійшла народний депутат Оксана Корчинська і заявила, що ми нібито провокуємо противників маршу трансгендерних людей, і почала нас проганяти. Безпечно висвітлювати цей захід нам не вдалося, мало місце порушення статті 171 “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів” Кримінального кодексу України. У цей момент поліції поруч не було», – цитує кореспондента сайт телеканалу.

Повідомляється, що журналіст написав заяву до поліції про перешкоджання профейсійній діяльності. За словами Амінова, поліцейські повідомили йому про кількох затриманих.

Раніше повідомлялося, що під час висвітлювання маршу пам’яті трансгендерних людей один із противників маршу вдарив канадського журналіста Майкла Колборна кулаком в обличчя, розбивши йому окуляри. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею «хуліганство».