Наголос

56 представників/-ць медіа та судів визначили комунікаційні потреби у висвітленні судочинства!

На відміну від попередніх опитувань, це перше в Україні комплексне дослідження, яке дозволяє подивитися на судові комунікації одночасно очима судової влади та медіаспільноти.

Команда проєкту «Діалог між медіа та судовою владою для підвищення прозорості правосуддя» презентувала звіт «Висвітлення судової тематики: бачення судової і журналістської спільнот». Дослідження провели експерти ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та НСЖУ.

Опитування охопило 97 представників судової влади та 59 представників медіа з 22 областей України і з-за кордону.

Звіт аналізує, як сьогодні вибудовується взаємодія між судами й медіа: які канали комунікації використовують, з якими труднощами стикаються, як оцінюють якість висвітлення судової тематики та що змінилося за останні чотири роки.

Завантажуйте дослідження за посиланням https://hrvector.org/…/analysis-media-a4-final.pdf…