Наголос

Очільниця пресслужби «Кварталу 95» стала членом Нацради

Володимир Зеленський доукомплектував президентську четвірку членів Нацради.

12 травня Президент України Володимир Зеленський призначив членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення колишню очільницю пресслужби студії «Квартал 95» Тетяну Руденко. Відповідний указ № 171/2020 оприлюднено на сайті глави держави.

Тетяна Руденко донедавна очолювала пресслужбу студії «Квартал 95». Також з липня 2019 року вона була власницею і директоркою інтернет видання iod.media (ТОВ «Йод.Медіа») замість Ірини Побєдоносцевої, колишньої директорки з розвитку студії «Квартал 95», яка у 2019 році очолила директорат з питань інформаційної політику Офісу президента України.

Її сестра Ольга Руденко, колишня менеджерка з маркетингу ТОВ «Квартал 95», у вересні 2019 року стала народною депутаткою, пройшовши за списком партії «Слуга народу».

«Детектор медіа» вже писав про можливе призначення Тетяни Руденко до Нацради, оскільки вона подала декларацію кандидата на посаду члена Нацради.

Нагадаємо, 15 квітня президент Володимир Зеленський призначив членом Нацради Олену Ніцко, яка донедавна очолювала департамент маркетингу мережі кінотеатрів «Сінема Сіті». Після цього в Нацраді залишалося ще одне вакантне місце за квотою президента.

Раніше, 4 березня, Володимир Зеленський звільнив членів Нацради Уляну Фещук, Сергія Костинського, Валентина КоваляіЮрія Зіневича за результатами розгляду звіту Нацради за 2019 рік, а 5 березня заново призначив до Нацради двох членів з попереднього складу – Валентина Коваля і Юрія Зіневича.