Наголос

«Бронежилети вкрай потрібні журналістам. Вони реально рятують життя», – фотокореспондент Богдан Бортаков

Фотокореспондент видання «Українські новини» Богдан Бортаков, відомий своїми викривальними знімками (смс-переписки депутатів) з Верховної Ради, нині працює у зонах бойових дій на Київщині. Днями він допоміг Національній спілці журналістів Україні доставити для колег перші 9 бронежилетів та 10 шоломів, які передані українським медійникам від Міжнародної та Європейської федерації журналістів через французьких журналістів. Комплект захисного спорядження НСЖУ надала і самому фотокору. 

За його словами, отримання цих засобів захисту – «окрема історія», бо дістати їх не так просто.

«Коли я виклав пост у Facebook (про отримання спорядження, – ред.), мені почали телефонувати друзі з запитаннями – де його можна взяти. Лише серед тих колег, кого я знаю, сьогодні бронежилети і шоломи потребують щонайменше 100 осіб. Вони реально рятують життя», – розповів у коментарі НСЖУ Богдан Бортаков

«Бронежилети вкрай потрібні журналістам. Вони реально рятують життя», - фотокореспондент Богдан Бортаков 1
«Бронежилети вкрай потрібні журналістам. Вони реально рятують життя», - фотокореспондент Богдан Бортаков 2
«Бронежилети вкрай потрібні журналістам. Вони реально рятують життя», - фотокореспондент Богдан Бортаков 3
«Бронежилети вкрай потрібні журналістам. Вони реально рятують життя», - фотокореспондент Богдан Бортаков 4

Нагадаємо, що Національна спілка журналістів України закликала міжнародні організації терміново  допомогти із захисним спорядженням – бронежилетами та шоломами – українським журналістам. За даними НСЖУ, щонайменше 2 тис. членів організації сьогодні висвітлюють війну в Україні. 

Нагадуємо, що Національна спілка журналістів України проводить збір заявок на отримання безпекової  допомоги працівниками медіа, які висвітлюють події в Україні та перебувають у зоні підвищеного ризику.