Наголос

Під Миколаєвом загинув військовий журналіст Віктор Дудар

Через військові дії Росії під Миколаєвом загинув воєнкор Віктор Дудар. Про це повідомив голова Жовківської ОТГ Олег Вольський.

«Щирі співчуття дружині Оксані, доньці Софії, родині, близьким, друзям та усьому українському народу, — зазначив Олег Вольський у своєму дописі. — Ми втратили одного з кращих. Вічна пам’ять Герою».

Віктор Дудар пішов на війну добровольцем у 2014-му, долучившись на сході України до 80 десантно-штурмової бригади.

Коли в Україні 24 лютого розпочалос яповномасштабне вторгнення Росії, журналіст зібрав наплічник та вирушив на фронт.

«Він обняв міцно, сказав, що все буде добре. Зібрав рюкзак, подзвонив кільком друзям і поїхав у частину. Коли прощалися, Віктор так дивився, як останній раз. І востаннє, коли говорили телефоном, теж ніби прощався, — зазначила дружина воєнкора, головна редакторка львівського видання “Дивись.info” Оксана Дудар. — За все прожите разом життя тільки був один день, коли Віктор не подзвонив з фронту. Здається, то вже був 2015 рік. А сьогодні минула четверта доба тиші. Щодня я себе переконувала, що просто нема зв’язку – там війна…».

На вшанування пам’яті Віктора Дударя 6-8 березня у Жовкві оголошено днями жалоби. У Жовківській громаді приспустять прапори України з чорною стрічкою на адміністративних і державних установах.

Висловлюємо щирі співчуття колегам і рідним журналіста.

Фото з фейсбук-сторінки Олега Вольського