IT-спільнота Львова приєдналась до збору коштів для експозиції Музею Голодомору. В рамках ініціативи 4 листопада Львівський ІТ Кластер проводить онлайн-зустріч за участю Івана Васюника, Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору, та Тараса Кицмея, співзасновника та члена Ради директорів компанії SoftServe.
Найстрашніша сторінка в історії українського народу – Голодомор 1932-1933 років, спланований акт винищення українського народу радянською владою. Щохвилини голод забирав життя 20 українців, щодня помирали близько 30 тисяч осіб, загалом від голоду загинули 3,9 мільйонів українців. Голодомор 1932-1933 років закарбувався в пам’яті нашої нації назавжди.
Створення Музею Голодомору – це не лише акт вшанування жертв геноциду, а й застереження від подібних злочинів в майбутньому. «За таку справу, як Музей Голодомору, відповідає кожен з нас. І не лише тому, що ця трагедія торкнулась майже кожної української родини. А й тому, що правда про Голодомор формує новітню українську націю», – коментує важливість створення Музею Голодомору Іван Васюник.
Індивідуальні та корпоративні благодійники можуть зробити благодійний внесок на платформі «Зерна правди». Кожна, навіть найменша пожертва, повертає із забуття одне ім’я людини, яка загинула від геноциду.
Великий та середній бізнес можуть підтримати проєкт через фандейзингову кампанію “Дорога до правди”. Благодійники, які зроблять внесок від $1000, будуть особисто вшановані у Просторі Подяки майбутнього Музею Голодомору.
4 листопада о 17:00 Іван Васюник і Тарас Кицмей поговорять про важливість створення Музею Голодомору, а також про необхідність залучення до фандрейзингової кампанії як бізнесів, так і окремих благодійників. Зустріч є безкоштовною та відбудеться онлайн. Щоб приєднатися до зустрічі, необхідна попередня реєстрація за посиланням.
Долучайтесь до ініціативи львівської ІТ-спільноти, щоб підтримати створення Музею Голодомору та вшанувати пам’ять про жертв геноциду українського народу. Взяти участь у зустрічі.