Наголос

На Львівщині оголосили конкурс журналістики для редакцій місцевих радіостанцій

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА оголошує обласний конкурс журналістики для редакцій місцевих радіостанцій «Четверта влада».

Конкурс проводиться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2021 році, інформує пресслужба ЛОДА.

Мета конкурсу:

    посилити увагу журналістів до глибокого й об’єктивного висвітлення питань економіки і політики, соціальних проблем;
    сприяти утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, національно-патріотичного виховання молоді;
    об’єктивне висвітлення діяльності Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, районних державних адміністрацій, районних, міських, селищних і сільських рад, об’єднаних територіальних громад, органів самоорганізації населення. 

Початком конкурсу вважається 2 вересня 2021 року. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 20 календарних днів з моменту оголошення конкурсу.

Учасники Конкурсу мають подати такі документи та матеріали:

    копію ліцензії на ведення мовлення;
    ефірну довідку;
    кошторис розміщення інформаційних матеріалів на радіо;
    аплікаційну форму – посилання.

Матеріали, подані пізніше від установлених термінів, до розгляду не приймаються!

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області.

З кожним із переможців Конкурсу підписується угода на висвітлення діяльності на радіо згідно із Законом України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

Для участі у конкурсі заявники подають документи за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном: 261 27 75.