Наголос

Шановні колеги!

Національна спілка журналістів України засвідчує вам свою повагу та інформує вас про вихід книги «Я журналіст. Чому ви мене б’єте?».

Дане видання було підготовано у співпраці Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Асоціації польських журналістів (SDP). Ця книга є проявом солідарності з білоруськими журналістами, які зазнають репресій лише за те, що вони виконують свій професійний обов’язок – інформують про акції протесту, які відбуваються в їх країні.

Авторами репортажів та інтерв’ю є білоруські журналісти: Катерина Андреєва, Ольга Івашенко, Ігор Ілляш та український журналіст Назарій Вівчарик.

На думку європейських експертів, ця книга є важливим виданням, яке документує порушення принципу свободи слова в Білорусі. Саме для того, щоб охопити якомога ширшу аудиторію у всьому світі, вона вийшла п’ятьма мовами: українською, російською. англійською, польською та білоруською.

Запрошуємо вас долучитися до солідарності з білоруськими колегами та опублікувати інформацію про книгу на свої ресурсах, медіа-платформах, сторінках видань тощо.


Сила журналістської спільноти у єдності!

З повагою,

Голова НСЖУ                Сергій Томіленко