Наголос

ПРЕМІЯ ІМЕНІ ЛОРЕНЦО НАТАЛІ ДЛЯ МЕДІЙНИКІВ (ЗАЯВКИ ДО 30 ЧЕРВНЯ)

Європейська комісія приймає заявки на медіапремію імені Лоренцо Наталі. Нагорода відзначає медійників із різних країн світу, які висвітлюють історії про клімат, цифрову інфраструктуру, гендерну рівність, людський розвиток, робочі місця, мир, управління та права людини.

Хто такий Лоренцо Наталі? 

Лоренцо Наталі був комісаром із питань розвитку та захисником свободи слова, він тричі обіймав посаду єврокомісара від Італії. Наталі відіграв ключову роль у процесі вступу до ЄС Греції, Іспанії та Португалії. Також допоміг запровадити заходи для боротьби із забрудненням довкілля в Європі. 

Які номінації? 

  • Премія за художню журналістику: розважальні чи навчальні репортажі, що зацікавлюють або інформують авдиторію.
  • Премія за журналістські розслідування: репортажі, спрямовані на розкриття злочинів, несправедливості, корупції та інших правопорушень.
  • Найкращий журналіст-початківець: репортажі медійників віком від 18 до 25 років.
  • Спеціальний приз — Фотожурналістика.

Які вимоги до матеріалів? 

Медійники можуть подавати письмові, аудіовізуальні чи мультимедійні роботи. 

Матеріали надсилати будь-якою мовою, але вони мають супроводжуватися перекладом однією з мов конкурсу: англійською, французькою, іспанською, німецькою або португальською. 

Що отримають переможці? 

Переможці отримають 10 000 євро. Також переможцю в номінації «Найкращий журналіст-початківець» запропонують співпрацю з відомим медіа. Їхні імена оголосять на церемонії вручення премії у Брюсселі в листопаді 2024 року.

Як подати заявку? 

Заповнити онлайн-форму.

Дедлайн подання заявок: 30 червня 2024 року.

Деталіпремія імені Лоренцо Наталі