Наголос

Моєї пам’яті ріка …

У Львівській обласній організації Національної спілки журналістів України відбулася презентація книги «Моєї пам’яті ріка» знаної львівської журналістки Лариси Бугаєць (Біньо).

У книзі читач знайде чимало маловідомих фактів з нашого не­далекого минулого і сьогодення. У цікаву та інтригуючу розповідь-сповідь авторка вміло вплітає історичні факти, осмислюючи їх з висоти власного досвіду. Документальна світлина доби проглядається через упізнавані імена, серед яких немало знакових постатей мистецького Львова – Володимир Івасюк, Яків Чайка, Ростислав Братунь, Борис Возницький, Еммануїл Мисько.


«…в тексті стільки добродушної щирости, сер­дечної відвертости як у споминах громадянського змісту, так і особистісного, що книга викликає довіру і вабить до роздумів над конкретними фактами життя. Для цієї книги знайдеться належне місце в сучасній мемуаристиці.

Якби ж то весь український журналістський бомонд до­тримувався у своїй професійній діяльності такої ж щирос­ти, як Лариса Бугаєць, то в уми українців залягала би єдина правда – до України» – написав у передмові знаний письменник Левко Різник.

Колеги привітали Ларису Бугаєць з першою книгою і побажали подальшої творчої праці.