Всеукраїнські новини

Новим директором «Укрінформу» стане Сергій Череватий

Новим генеральним директором «Укрінформу» призначено колишнього речника Східного угруповання військ Збройних сил України полковника Сергія Череватого. Про це повідомила пресслужба МКІП на сайті міністерства:

«Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від сьогодні, 24 травня, генеральним директором Національного інформаційного агентства Укрінформ призначено Сергія Череватого», — йдеться в повідомлені. Напередодні, 23 травня, президент Зеленський підписав наказ про те, що керівником Укрінформу на час воєнного стану має бути військовицй.

Сегрій Череватий у коментарі «Детектору медіа» повідомив, що офіційно на новій посаді його представлять у понеділок, 27 травня.

Полковник Сергій Череватий — фахівець зі стратегічних комунікацій, кандидат політичних наук. Від початку повномасштабного вторгнення, будучи заступником зі стратегічних комунікацій тодішнього командувача оперативно-стратегічного угруповання «Хортиця» Олександра Сирського, організував у Києві Інформаційний штаб. Після того працював речником Східного угруповання військ Збройних сил України. У січні 2024 року увійшов до складу секретаріату Національної спілки журналістів України.

30 квітня 2024 року він був призначений начальником кафедри військової журналістики Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ). Череватий замінив на цій посаді соратника Шарія Геннадія Ніколайчука.

Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, генеральний директор «Укрінформу» Олексій Мацука повідомив, що завершує роботу в агенції. В коментарі «Детектору медіа» Олексій Мацука сказав, що йде з посади за станом здоров’я та у зв’язку «з появою ідей нових проєктів», які він збирається розвивати. Він додав, що поки не знає, чи будуть ці проєкти реалізовані в «Укрінформі», чи в інших медіа. Олексій Мацука став гендиректором агентства «Укрінформ» 9 листопада 2023 року.