Наголос

У львівському Центрі журналістської солідарності волонтери з Італії передали генератор для редакції газети «Новий час»

Сьогодні Львівську обласну організацію національної спілки журналістів України відвідали волонтери з італійського містечка Алессандрія.

Вони вже не вперше приїжджають до України з гуманітарною допомогою. Але цього разу вони привезли допомогу і для українських журналістів.

У Центрі журналістської солідарності у Львові італійці передали редакції газети «Новий час» (Жидачів) генератор. В умовах частих проблем зі струмом він зможе стати надійним джерелом енергопостачання для місцевої газети та радіо, дасть змогу журналістам безперебійно забезпечити випуск газети та радіоефір. За словами головного редактора «Нового часу» Андрія Данильця, українські журналісти відчувають постійну підтримку своїх колег з європейських ЗМІ. Найважливіше, щоб вони писали правду про напад російських військ на Україну. А.Данилець подякував італійським волонтерам за подарунок і запросив їх після перемоги відвідати Жидачівщину.

Як зазначив голова Асоціації «Anteas Alessandria» Лоренцо Пантуоско (Lorenco Pantuosco), вони захоплені героїзмом Українського Народу у відстоюванні свого права на свободу і незалежність. Італійці й надалі готові підтримувати українців. Вони впевнені, що українські журналісти в умовах війни здійснюють неймовірно складну і потрібну роботу із правдивого інформування усієї світової громадськості про злочини російської армії в Україні.

За сприяння Національної спілки журналістів України в Мілані відбулася виставка дитячих картин з України. Проходила вона у престижному музеї сучасного мистецтва «MUDEK». Італійці були вражені дитячими малюнками про війну. Спілка журналістів Ломбардії взяла патронат над цією виставкою і вона мандрувала по багатьох містах Італії. Завдяки цьому італійці ще більше взнали правдивої інформації про війну в Україні, а місцеві  волонтери почали на постійній основі збирати допомогу для українців. Асоціація «Anteas Alessandria» вже вшосте привезла в Україну зібрані італійцями речі першої необхідності.