Наголос

Помер відомий львівський тележурналіст Володимир Палига

Важка хвороба забрала життя відомого львівського тележурналіста та ведучого, колишнього гендиректора Львівської ОДТРК Володимира Палиги.

Про це вчора повідомила його донька Ірина Палига.

«Тато… він довго і мужньо боровся зі своєю хворобою.

Ми всі разом боролись і навіть виграли трохи часу…

Не можу добрати слів, їх нема.

Сьогодні тебе не стало…», – написала Ірина Палга.

Про час і дату похорону обіцяють повідомити пізніше.

Палига Володимир Зіновійович, народився 2 липня 1962 року у місті Буськ Львівської області.

Свою трудову діяльність розпочав у 1984 році. Працював у Жмеринській міськрайонній газеті «Нові горизонти», Вінницькій обласній газеті «Вінницька правда», «Вінниччина» на посаді завідуючого відділу, відповідального секретаря, очолював прес-службу Вінницької міської ради, пізніше працював редактором Вінницької облдержтелерадіокомпанії.

У 2001 році перейшов на роботу у Львівську облдержтелерадіокомпанію на посаду редактора відділу інформації. У 2002 році працював керівником прес-служби Львівської облдержадміністрації. Після повернення на Львівське телебачення працював завідуючим відділу інформаційних програм, директором дирекції молодіжних, дитячих та розважальних програм.

З 2007 року очолював дирекцію інформаційних, спортивних, ранкових та вечірніх програм. Створені ним авторські програми «Євроінтеграція», «Запитай у влади» відзначались професійністю, проблемністю, гостротою й актуальністю. Окрім того, він був автором та ведучим програм «Вже ранок», «Слово депутата», «Євро 2012», «Вибори 2010».

У грудні 2010 року був призначений гендиректором Львівської ОДТРК, до цього – обіймав посаду виконувача обов’язків гендиректора.

За сумлінну працю неодноразово нагороджувався Почесними грамотами та відзнаками Вінницької облдержадміністрації, Вінницької міської ради, Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради, Відзнакою ІІІ ступеня Держкомтелерадіо України, Відзнакою МО України – медаллю «За сприяння збройним силам України, Почесною відзнакою НСЖУ – медаллю «Журналістська гідність».