Наголос

Оголошено конкурс на здобуття премії Івана Франка

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. 

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. 

Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо у таких чотирьох номінаціях: 

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері; 

– за кращий твір у радіомовній сфері; 

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері. 

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами. 

На здобуття Премії, подаються: 

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів); 

– примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення; 

– копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу). 

Адреса для подання творчих робіт: 

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності». 

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу[email protected]

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua)  у розділі «Конкурси, премії» (рубрика «Премії»). 

Телефон для довідок: (044) 278-86-96279-51-56

Категорії