Керівництво

 КЛИМОВИЧ ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ

klymovychНародився 25 лютого 1950 року у місті Львові – у сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи № 63 у 1966р. працював слюсарем на заводі “Мікроприлад”. З 1968 по 1973 р.р. навчався на факультеті журналістики Львівського національного університету ім.Ів.Франка. Практику постійно проводив на Львівському телебаченні, яке і запросило його на постійну роботу. Маючи широке коло інтересів, фахової підготовки, був і репортером служби інформації, і спортивним оглядачем, ведучим екологічних, природо-захисних програм, керівником редакції передач для працівників села, сценаристом, коментатором з соціально-економічних питань… 25 років в ефірі! Його авторські програми “Село і люди”, “Людина і природа”, замовні передачі на УТ і ЦТ за проблематичністю, професійним рівнем були одними із найбільш рейтингових, популярних серед глядачів.Організаторські, коментаторські здібності Ярослава Климовича на повну силу розкрилися з реалізацією його сміливого соціально-політичного проекту “Понеділок – день важкий”, де максимально використовувався творчий і технічний потенціал усього колективу. Ярослав Климович стає лауреатом творчих конкурсів, удостоюється урядової відзнаки “За трудову доблесть”.Заслужений журналіст України,кавалер ордена “За заслуги ІІІ ступеня “,нагороджений Грамотою Верховної Ради України, орденом “За заслуги” в розвитку інформаційної сфери України. З 1998 р. по 2000 р. очолював прес-службу,був начальником Управління внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації. Опісля, до липня 2010 року працював на посаді генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії. З 2010 по 2015 рік – директор та головний редактор Львівського радіо.

Природні дані компромісної, відкритої для діалогу людини його висока професійність сприяла об’єднанню навколо себе потужного гурту кращих учених, політологів краю, а відтак і успішному вирішенню найскладніших суспільно-політичних проблем в області. Одружений. Має двох дітей, п’ятеро онуків.

Вперше головою Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослава Климовича обрано у лютому 2007 року. 17 лютого 2017 року на 17-й звітно-виборній конференції ЛОО НСЖУ Я.Климовича втретє обрано головою спілки.

Контакти: 242-02-13, 050-317-34-90, 067-116-22-20, e-mail: Ya.klymovych1@gmail.com, офіс та бухгалтерія ЛОО НСЖУ – lvmedia@ukr.net.

Заступники Голови ЛООНСЖУ:

1. Фейло Ярослав Михайлович – уродженець  м.Броди ,вихованець журналістської  школи ЛНУ ім.Івана Франка . 10 років працював  на обласному  радіо, понад 30 років  на Львівському телебаченні – головним редактором ,директором громадсько-політичного  мовлення ,заступником Генерального директора ,Генеральним продюсером .Заслужений журналіст України ,лаурат  літературно-мистецької  премії ім.В.Чорновола ,Спілки журналістів « Сучасність» ,Всеукраїнських телерадіофестивалів «Калинові острови» Удостоєний Золотої медалі  Української журналістики .Автор  понад 60 – ти   документальних фільмів,численних суспільно-політичних телопроектів та акцій.

DSCN7849 (1)

2.Петро Цеголко

Народився 3 листопада 1956 р. у селі Мишів Іваничівського району Волинської області. Тут здобув восьмирічну освіту. Після закінчення у 1974 році Іваничівської середньої школи №1 вступив на факультет журналістики Львівського державного університету ім. Івана Франка.

Розпочав свою журналістську діяльність в 1978 році ще під час навчання на четвертому курсі факультету журналістики на посаді стажера обласної молодіжної газети «Ленінська молодь». Після закінчення університету був кореспондентом газети  «Львівський залізничник», а з квітня 1981 року – кореспондент Львівського обласного радіо, з 1985 року – на Львівському телебаченні: редактор, старший редактор, завідувач редакцією, директор агентства комерційних програм. На всіх посадах виявляв високий професіоналізм і організаторські здібності. Створені ним радіо- і телепрограми відзначаються глибиною розкриття теми і багатством зображувальних засобів.

Цикл телепрограм «Народний депутат» транслювався в ефірі УТ та засвідчив їхню тематичну спрямованість саме на утвердження української державності. Високі рейтинги  глядацької  аудиторії здобула авторська програма «ЛАД» («Людина. Автомобіль. Дорога.»).

Неодноразово обирався головою профкому Львівської державної телерадіокомпанії.

У 1996р. працював експертом з питань реклами ТзОВ «Ілта Львів», дилера автомобільної компанії «Пежо» у західноукраїнському регіоні, заступником генерального директора з питань маркетингу та реклами ТзОВ «Розточчя».

Будучи членом Національної спілки журналістів України з 1984 року, бере активну участь, як член секретаріату у діяльності Львівської обласної журналістської організації.

З лютого 2001р. Цеголко П.П. працює на посаді представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області. П. Цеголко зробив значний внесок для розвитку телерадіопростору Львівщини. За цей час кількість створених і проліцензованих телерадіоорганізацій у Львівській області зросла на 30 одиниць і досягла 68 телерадіоорганізацій.

П. Цеголко володіє необхідними організаторськими навичками, є фахівцем у сфері телерадіоінформаційних відносин. Він забезпечує виконання повноважень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області на якісному професійному рівні.

П. Цеголко неодноразово нагороджений Почесними грамотами Національної ради України запитань телебачення  і радіомовлення, а за розбудову телерадіоінформаційного простору Львівщини він удостоєний Почесної відзнаки Національної ради.

У 2007 році Петру Цеголку присвоєно Почесне звання «Заслужений журналіст України».

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного телебачення та радіомовлення, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм у травні 2010р. Цеголка  П.П. нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

У 2016 році Цеголко П.П.нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Одружений, має двох дітей та двох онуків.цигло

 

 

Світлана  Процишак  – радник з юридичних питань голови Львівської обласної організації   Національної спілки журналістів України.

foto_procyshchak

С.Процищак – відомий медіа-юрист,  член ЛОО НСЖУ, керівник Центру правової інформації та аналітики «Лідер», прес-секретар відділення ВГО «Асоціації правників України» (АПУ) у Львівській області, юридичний радник «FILM.UA GROUP».

Народилася 25 травня 1966 року у м. Донецьку. Після закінчення юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, працювала:

1993-2000рр. – ТзОВ «Марія» (м. Мостиська), на посаді працівника з кадрових питань.

2000-2006рр. – Мостиська міська рада Львівської обл., на посаді заступника міського голови.

2006-2009рр. – Мостиська міська рада, на посаді секретаря ради.

2009-2010рр. – Мостиська міська рада, на посаді в.о. міського голови м. Мостиська.

З  1 грудня 2010 р.- по даний час – віце-президент  ЛМГО «Український Фонд «Громадська думка», керівник Центру правової інформації та аналітики.

З 2014 року – прес-секретар Львівського регіонального відділення ВГО «Асоціація правників України»,  член ради Комітету АПУ з питань ЗМІ та рекламного права, член комітету АПУ з питань  телекомунікацій, інформаційних технологій та інтернету.

З 2015 року – у складі  робочої групи з питань підготовки та опрацювання законопроектів при Громадській раді Комітету ВР з питань свободи слова та інформації.

Консультант з юридичних питань ГО «Інститут масової  інформації».

Член Міжнародної асоціації юристів,  член Австрійсько-Українського Союзу юристів.

Заміжня. Разом з чоловіком виховуємо сина.

Контакти: 097-286-78-75, advokat.most@gmail.com