Без категорії Наголос

Рідні та друзі вшанували пам’ять Василя Пилипюка!

10 січня цього року Василю Пилипюку виповнилось би 70 років . Та ще у листопаді 2018 перестало битись його невтомне ,щире серце,яке наповнювало світ неповторною миттєвістю краси життя . Як сказала його дружина та вірний помічник Анна ,Василь не вірив у смерть ,думав що буде жити вічно .І творив своє бачення земної краси уже з думкою про нові проекти ,які мали втілитись у неповторні фотоальбоми ,виховання та відкриття молодих талантів ,як професор Львівської Академії мистецтв , завідувач кафедри Київського Національного інституту культури .

Він не мав коли зупинятись і думати про вічне.

У день Василія Великого,на другий празник Різдва ,багаточисельна громада прийшла на Личаківське кладовище , щоб разом з родиною освятити памятник , що постав на могилі Лауреата Шевченківської премії ,Заслуженого діяча мистецтв України ,кавалера ордена “За Заслуги” Василя Пилипюка.

Переконаний ,що туристи,які відвідують це сакральне місце у Львові ,високо оцінять мистецький образ “Світла і Тіні”, який створив цей неповторний фотомитець,журналіст ,видавець і відтворений в граніті скульптором Володимиром Одрихівським та архітектором Володимиром Сколоздрою. Задумливо та вдалечінь дивиться на нас Василь ,з вірою у майбутнє справи ,яку багато десятиліть тому розпочав у редакції Верховинського часопису на його рідній Івано-Франківщині .І радіє за сина Володимира ,який продовжує творити світло і тінь. Переконаний ,що внук Василько ,якого він любив до без тями ,знайде себе у царині фотомистецтва і стане гідним продовжувачем справи свого дідуся по справжньому Василя Великого.

Василь Пилипюк назавжди з нами .Бо творчий спадок буде радувати ще не одне покоління українців.

Ярослав Климович

Голова ЛООНСЖУ