Без категорії Наголос

Рішення секретаріату ЛОО НСЖУ . 30.08.2019 року

ПРОТОКОЛ №6

Засідання секретаріату Львівської ОО НСЖУ від 30 серпня 2019 року

Присутні секретарі ЛОО НСЖУ:Я.Климович,Я.Фейло,П.Цеголко,І.Паращак,А.Болкун,М.Синейко,А.Данилець,З.Дмитровський,Є.Гринів.Голова ревізійної комісії З.Лешик,Голова медіа-профспілки Л.Беньо,директор видавництва «Паїс» І.Паславський.

З 13 членів секретаріату присутні 9. Кворум для прийняття рішень дотримано

Голосували за початок роботи секретаріату-Одноголосно.

Членам секретаріату головуючий Голова ЛОО НСЖУ Я.Климович запропонував порядок денний(текст додається).

Голосували ЗА-одноголосно

1).Вступ у члени НСЖУ.

Голова ревізійної комісії З.Лешик запропонував на розгляд секретаріату для вступу у НСЖУ наступні кандидатури:Начальника академії сухопутних військ,генерал-лейтенанта Павла Ткачука та полковника запасу Руслана Сапіги.

Пакети документів відповідають статутним вимогам.

У виступах кандидатуру П.Ткачука підтримали:Я.Фейло,Є.Гринів,прес-секретар академії, підполковник А.Миронович.

Голосували-ЗА одноголосно

В обговоренні кандидатури Р.Сапіги виступили: Я.Климович,А.Болкун,А.Миронович.

Голосували-ЗА одноголосно

Секретаріат запропонував членам НСЖУ,що служать в академії, створити первинну журналістську організацію

2) Обговорення пропозицій по організації презентації книги »Крізь роки і долі» про витоки української преси,становлення та розвиток сучасних ЗМІ України.       В обговоренні виступили: голова редакційної групи Я.Фейло,І.Паращак,П.Цеголко,А.Болкун,М.Синейко,І.Паславський,А.Данилець,Є.Дмитровський. Запропоновано на першому етапі розгорнути рекламну компанію у медіа. Провести презентацію книги 20. 09.19р. у Дзеркальній залі Національного університету ім.І.Франка. Запросити до дискусії викладачів факультету журналістики,провідних медійників України,керівників ЗМІ,студентів.

Створено ініціативну групу у складі: Я.Фейло,Є.Дмитровський,П.Цеголко,А.Болкун

Голосували –ЗА одноголосно

3)Інформація Я.Фейла ,який у складі делегації НСЖУ відвідав Китай та знайомився з розвитком нових медіа у цій країні.

Я.Фейло ознайомив секретаріат з новинками роботи медіа у Китаї. Головне-це створення медіа корпорацій,дистанційна підготовка матеріалів,допомога держави у розвитку медіа . Висловив думку,що ми повинні більше уваги приділяти таким прес-турам,вже зараз готувати подання у НСЖУ, щодо участі журналістів Львівщини у міжнародних проектах.

Секретаріат схвалив звіт Я.Фейла про проведену роботу у складі делегації НСЖУ в Китаї.

4)Підготовка до відзначення Дипломами переможців обласного конкурсу ЗМІ «Четверта влада» та організації зустрічі журналістів Львівщини з Головою ОДА М.Мальським.

Секретаріат поклав підготовку цього питання на члена секретаріату А.Болкуна.

Голосували ЗА одноголосно.

Різне.            Голова ЛОО НСЖУ Я.Климович запропонував розглянути подання первинної журналістської організації факультету журналістики франкового вузу про висунення на обласну премію в галузі мистецтва,літератури та журналістики  ім.В.Чорновола публіцистичну книгу члена НСЖУ В.Лизанчука «ТАК .Я Українець» . Запропоновано прийняти остаточне рішення після ознайомлення членів секретаріату із змістом книги,дати час іншим претендентам подати роботи на конкурс не пізніше 20 вересня.

Голосували ЗА одноголосно.

Я.Климович ознайомив членів секретаріату з поданням поліції Личаківського району про конфлікт з ознаками кримінального аспекту між членами Львівської організації НСЖУ З.Павлишин таІ.Кушинською. Запропоновано розглянути цей конфлікт  Комісії з питань журналістської етики(З.Суходуб) та доповісти на засіданні секретаріату у вересні.

Голва ЛОО НСЖУ                        Ярослав Климович