Наголос

Парубій про купівлю каналу ZIK: Захоплення інформпростору не менш небезпечне, ніж окупація Донбасу і Криму

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій висловив занепокоєння через купівлю українських телеканалів «представниками проросійських сил».

Про він сказав 18 червня на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп у Києві, передає«Інтерфакс-Україна».

«Я переконаний, що з цього приводу і державні органи влади мають зробити певні висновки, оскільки захоплення та окупація українського інформаційного простору є не менш небезпечною, ніж окупація українських областей та Криму», – наголосив Андрій Парубій.

За його словами, це викликає велику тривогу всіх українців, тому що «у гібридній війні інформаційна війна є одним із ключових напрямів атак на Україну».

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що новим власником каналу ZIK став соратник Віктора Медведчука – Тарас Козак. Через це низка топ-менеджерів медіахолдингу ZIK заявили на своїх сторінках у Facebook про звільнення. Зокрема, залишив посаду генеральний директор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич. Також на каналі закривають свої програми Сергій РахманінОстап Дроздов та Вахтанг Кіпіані. 17 червня Тетяна Даниленко оголосила про свій останній ефір на каналі ZIK.