Вічная пам’ять

0
63
Скорботно сумуємо з приводу відходу у вічність 5 жовтня на 75-му році життя головного редактора Всеукраїнської газети для людей з інвалідністю «Благовіст», першого заступника голови Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», голови Львівської обласної асоціації інвалідів, члена Національної спілки журналістів України, активного громадського діяча та чудової людини
ТАРАСЕНКА Леоніда Аврамовича.
За 57 років трудової діяльності він пройшов непростий шлях становлення як людини, так і громадського діяча. Спершу на посаді токаря, інструктора оргвідділу, а згодом – на різних посадах органів партійної і виконавчої влади.
Під його керівництвом, під час роботи заступником голови райвиконкому, побудовано новий житловий мікрорайон в м.Львові. Він був ініціатором впровадження нових демократичних методів в роботі органів влади. Неодноразово обирався депутатом районної ради.
Але особливо багато Леонід Аврамович зробив у питаннях соціального захисту людей з інвалідністю, ветеранів.
Із 1992 року по 2009 рік він працює заступником, першим заступником голови Львівської обласної асоціації інвалідів і одночасно редактором Всеукраїнської газети для людей з інвалідністю “Благовіст”. У 2009 році обраний головою Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ та головним редактором газети «Благовіст», пропрацювавши на цих посадах до сьогоднішнього дня. У травні 2005 року його обрано також першим заступником голови Всеукраїнської організації інвалідів України «Союз організацій інвалідів України».
За час роботи в соціальній сфері проявив себе професійним керівником і організатором інвалідного руху в Україні.
Близько трьох десятків років свого життя Леонід Аврамович віддав громадській роботі та інвалідному рухові. Він жив роботою, горів нею та втілював у життя те, що, здавалося, було неможливим. А все заради єдиної мети, – щоб людям з інвалідністю в Україні стало легше жити, щоб вони були активними у суспільстві, щоб могли повноцінно радіти життю. Бо і сам Леонід Тарасенко був чималим життєлюбом, подаючи приклад усім колегам, друзям і рідним.
Завдяки своїй життєвій мудрості та незаперечному авторитетові Леонід Аврамович згуртував навколо себе тисячі людей з інвалідністю, давши їм надію та потужний поштовх до розвитку.
За плідну працю у свій час нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. І не дивно, бо всі справи, за які брався Леонід Тарасенко, він намагався робити якнайкраще, адже був надзвичайно вимогливим, і передусім до себе.
Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ тар газети «Благовіст» висловлює щирі співчуття найріднішим і сумуємо разом з ними. Україна втратила визначного громадського діяча.
Нехай йому буде затишно у Божому домі. Вічная пам’ять.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ