Столичного журналіста-розслідувача побили невідомі

2
94

У Києві двоє невідомих побили головного редактора видання «БізнесЦензор» порталу «Цензор» Сергія Головньова. Про ситуацію, яка сталася 25 липня, написав сам журналіст у Facebook.

На його думку, напад було сплановано.

«Напали два типи. Все продумано. Один ішов спереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п’яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали протягом хвилини і втекли. Мабуть, пасли від офісу», – пише журналіст.

Відзначає: було так сплановано, що облич він не бачив.

Заяву в правоохоронні органи він написав, але не сподівається на якийсь позитивний результат.  «Не тому, що поліція погана, а тому, що при бажанні легко можна спланувати напад , який не має явних зачіпок…»

Головньов зауважує: не знає, яка причина такого нападу.

«Враховуючи десяток тем, якими займався в останній місяць, можна скреативити 3-4 найменш параноїдальні версії. Але пишемо ми не звинуваченнями, а просто даємо факти. Тим більше, ніколи не відмовляємося давати точку зору згаданих у тексті осіб. Це сталося вперше за більш ніж 10 років роботи в професії. І, звичайно, дякую, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше. Проте пригнічує думка про те, як легко і безкарно з тобою можуть зробити, що завгодно», – написав він.

Колеги, реагуючи на пост у соцмережі, співчувають журналісту, дехто прогнозує: нападів на журналістів може бути ще більше.

«Все правильно, що не мовчиш і написав заяву», – коментує журналістка Христина Бердинських.

«Напад нанятих тітух – це така форма оцінки роботи … Висока оцінка – хоча дай Бог, щоб вона ніколи більше не повторилася», – написав Євгеній Кузьменко з видання Цензор.нет.

А Катерина Коберник з «ТСН» коментує: не впевнена, що відразу всі вирішили помститися журналістам, але те, що відбувається, лякає.

– Ключова проблема в медіагалузі України – безкарність за злочини проти журналістів, – коментує ситуацію перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко. Сьогодні можемо констатувати, що всі декларації влади і правоохоронців є правильними, але вони не проходять випробування часом і реальними діями.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. To The Editor, Please forward this comment to Chin Yoong Fee. Thank you. Hi Yoong Fee,Great article, I enjoyed reading It and very pleasesD it allowed me to connect with you. Anyway, how are you, what are you doing, where are you, how are your siblings , etc. I’m in Christchurch, New Zealand. You can reach me at Chsi,erVencent Kean Soon CHEW

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК