Шустер розповів про акціонерів своєї студії та відносини із владою

1
85
26 квітня телеведучому та журналісту Савіку Шустеру, який є громадянином Канади й Італії, анулювали ліцензію на роботу в Україні. Таке рішення ухвалене у зв’зку з порушенням проти нього кримінальної справи за несплату податків. Пізніше Державна фіскальна служба пояснила зміст претензій до телеведучого.
В інтерв’ю «ВВС Україна» Шустер запевнив, що всі податки в Україні він сплачував, а також розповів про Петра Порошенка у своїй студії, стосунки із новою владою і те, хто насправді є акціонерами «Савік Шустер Студії».
Ми публікуємо найцікавіші висловлювання журналіста.
ДФС усе перекручує. Ми про все дізнаємося зі ЗМІ. Усе, що вони кажуть – це неправда.
Більше того – у нас усе наше виробництво, наш канал, у нас абсолютно білі, прозорі зарплати.
У 2011-2012 роках ми працювали на Першому національному каналі. Директором був Єгор Бенкендорф. Рейтинги тоді, коли він став директором, були дуже низькими. У нас не було жодних пропозицій. Він прийшов до нас і каже – чому б вам не виходити на нашому каналі? Але грошей у нас нема, каже Єгор. Ми кажемо, добре, практично без грошей, напишемо 12 гривень, але реклама і спонсорство – наші.
Але ми отримали дуже високий рейтинг. Після чого нам запропонував контракт телеканал “Інтер”. Це вже великий комерційний канал, із грошима. І ми підписали з ними контракт на 400 тис. грн за програму.
Уявіть, податкова каже: “Як це так – там 12, тут – 400 тисяч. Ні, ми будемо вважати, що ви там теж отримували 400 тисяч. Ви просто це приховували”.
Результат Революції гідності для нас – це те, що нас викинули з усіх каналів. І взагалі – заборона.
Коли я ставлю питання, чи вважаєте ви, що у президента Порошенка є реальна політична воля реформувати прокуратуру, і 93% людей кажуть “ні”, то ставлення очевидне. Це перша причина, чому ця студія не сприймається будь-якою владою.
З владою відбувається увесь час те саме. Чим нижче їхні рейтинги, тим злішими вони стають.Вони намагаються знайти правильні рішення, щоби повернути рейтинги довіри народу. Вони постійно намагаються розбити дзеркало. Їм не подобається, як вони виглядають, вони намагаються розбити дзеркало. А я вважаю, що ми – реальне дзеркало суспільства.
Зараз власники каналу – це головним чином Павло Єлізаров і я. На каналі більше нікого нема. Ми сподіваємося, що знайдемо акціонера. А студія… У мене були дуже стислі строки, я почав за допомогою знайомих збирати акціонерний капітал, щоб збудувати те, що ви бачите. Там є колишні політики, бізнесмени. Якщо я не помиляюсь, зараз там шість акціонерів, включно зі мною.
Ми вважаємо, що усе, що зроблено, зроблено незаконно. Ми розуміємо, що держава може зробити все, що захоче. І вигадати не дві кримінальні справи, а сто. Це ж не проблема. Тому я навіть не звертаюсь до президента чи прем’єра. Уся моя надія – це те, що в Україні є громадянське суспільство, яке розуміє, що йдеться не про мене.
Фото: podrobnosti.ua
 http://www.telekritika.ua/

1 коментар

  1. куплю очередь на поло седан в ÐÂÃомплектаº‘†Ð¸Ð¸ трендлайн в г тверь или г москва на июнь-июль месяцы. за разумные деньги. обращаться по телефону 89201555899

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК