ООН ЗАПРОШУЄ на тренінг для представників ЗМІ

0
283

Тренінг для представників ЗМІ щодо Програми розвитку на період 2016-2030 років та Цілей сталого розвиткуПредставництво Організації Об’єднаних Націй в Україні запрошує представників ЗМІ узяти участь у воркшопі з написання матеріалів для мас-медіа про Цілі сталого розвитку та докладніше дізнатися про конкурс для журналістів з цієї теми.

Дата: 21 червня 2016 року, 9.00 – 17.30.

Місце проведення: Hub 4.0, м. Київ, Ярославський провулок, 1/3.

Якими є найактуальніші проблеми розвитку України та які існують шляхи їх вирішення? Під час  одноденного заходу ви зможете поспілкуватися з провідними фахівцями про міжнародний та національний розвиток, про можливі шляхи вирішення таких нагальних питань, як якісна освіта, здоров’я нації, зайнятість населення, розвиток підприємництва, стійка екологія та гендерна рівність. А також ознайомитися із сучасними форматами подання теми Цілей сталого розвитку у ЗМІ (практика міжнародних та українських медіа).

 

Доповідачі:

 

·         Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні.

·         Елла Лібанова, академік НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України.

·         Анатолій Максюта, колишній міністр економічного розвитку та торгівлі України, президент Економічного дискусійного клубу.

·         Володимир Семеніхін, директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінеконорозвитку.

·         Василь Шевчук, голова Українського товариства охорони природи, гендиректор Центру досліджень сталого розвитку, доктор економічних наук, професор.

·         Ярослав Жаліло, провідний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування НАН України, науковий консультант Інституту соціальних і економічних досліджень.

·         Сергій Квіт, колишній міністр освіти та науки України, колишній президент НАУКМА.

·         Наталія Власенко, заступник голови Державної служби статистики України.

·         Представник Міністерства охорони здоров’я.

 

Учасники заходу, чиї матеріали опублікують у червні-липні зі сталого розвитку, зможуть подати свої публікації на конкурс. Двадцятьох фіналістів відзначать преміями.

 

Організатор оплачує вартість квитків до Києва і назад (плацкарт або купе поїзда, 2 клас швидкісної електрички, міжміський автобус).

 

Для участі у заході просимо заповнити форму: http://goo.gl/forms/px9FEB7jm0PIYkU83

 

Підтвердження участі отримаєте наступного дня на ваш імейл від Олени Гладських:  gladskih555@gmail.com.  Тільки після цього можна купувати квитки на потяг чи автобус.

У разі відсутності листа – телефонуйте 38(067)2230686

 

Щодо усіх питань звертайтеся до Олени Гладських: +38(067)223-06-86, gladskih555@gmail.com

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК