Наголос

У Львові презентували Третю Національну премію «Media etc.»

У Львові відбулася презентація Третьої Національної премії «Media etc.» – конкурсу для журналістів, які пишуть про економіку в Україні.

Премію заснували громадські організації: «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо», «MEDIA etc.», повідомила голова оргкомітету «Media etc.» Олена Хотенко під час прес-конференції, інформує кореспондент Leopolis.news.

Олена Хотенко зазначила, що «Media etc.» – це Національна премія для медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни в податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. При цьому право на участь у конкурсі на здобуття премії мають не лише фахові журналісти, а й незалежні журналісти, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Вона додала, що до конкурсу допускають роботи, які було опубліковано 2018 року. За підсумками проведення конкурсу відбудеться нагородження у 6 основних номінаціях: національна премія за найкращу публікацію; національна журналістська премія за найкращий відеорепортаж; національна журналістська премія за найкращий радіорепортаж; журналістська премія регіональних ЗМІ за найкращу публікацію; журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж; журналістська премія регіональних ЗМІ за найкращий радіорепортаж.

Окремо буде оголошено додаткові номінації та відзначено спеціальними нагородами найкращі, за думкою журі та експертів, роботи. Нагородження відбудеться у травні.

Двом журналістам з числа учасників як нагороду буде організовано поїздку до Німеччини на тематичний захід 2019 року.

Теле- і радіоведучий, експерт Національної премії «Media etc.» Богдан Буткевич зазначив, що цей конкурс – добрий майданчик для відновлення економічної журналістики.

«Останні роки економічна журналістика України перебуває в жахливому стані. Повмирали майже всі профільні економічні видання. В інших виданнях розділ економіки заповнюють матеріалами про те, скільки завтра буде коштувати хліб та зубожіння настане сьогодні чи завтра. Тобто економічної журналістики майже нема. Тому потрібні нові люди, які будуть про це писати. Писати є про що, але немає кому», – зазначив Богдан Буткевич.

Про умови цьогорічного конкурсу та лауреатів минулого року можна дізнатися на офіційному сайті премії.