Конкурс фотографії «Європейська культура очима українців»

0
172

Мета та тематика конкурсу – промоція європейської культури в Україні.

Умови участі:

– Конкурс призначений для фотографів-аматорів та фотографів-професіоналів, що є громадянами України.
– У Конкурсі можуть брати участь лише ті роботи, які не були раніше опубліковані та не брали участі у жодному іншому конкурсі. Учасник Конкурсу несе повну відповідальність за можливі правові погрішності роботи, заявленої до Конкурсу.

Правила подання заявок на конкурс:

– Заявка на участь у Конкурсі здійснюється шляхом надсилання фотографії на електронну адресу:europeday@euam-ukraine.eu обов’язково у форматі JPG розміром не менше 5000 пікселів по довгій стороні (фотографії не можуть бути штучно збільшені у комп’ютері за допомогою інтерполяції).
– Кожен учасник може надіслати не більше п’яти фотографій.
– У заявці мають бути зазначені імя та прізвище автора, та короткий опис фотографії.
– Організатор залишає за собою право до дискваліфікації робіт, які не відповідатимуть вищезазначеним вимогам.
Останній термін подання фотографій завершується 25 квітня 2017 р. (23:00 CET).
– Фотографії, надіслані після закінчення терміну надсилання фотографій, про який йдеться у п. 5, не братимуть участі у Конкурсі.
– Учасник, надсилаючи роботу підтверджує, що ця робота є оригіналом і не порушує авторських прав та/або майнових прав третіх осіб, правових положень, не є плагіатом і не містить жодних обставин, які могли б призвести до відповідальності Організаторів Конкурсу перед третіми особами щодо видання та поширення фотографій. У випадку пред’явлення претензій від третьої сторони щодо Організаторів Конкурсу, які виникають в результаті порушення викладених вище прав, особа, що надсилає роботу, як виключно відповідальна за неї, компенсує Організаторам витрати, понесені у звязку з висловленими до нього претензіями, звільняючи Організаторів від будь-яких зобовязань, що випливають з даної ситуації.

Організатори передбачають призи для авторів 15 вибраних фотографій у вигляді організації виставки вибраних фотографій на Софійській площі м. Києва 14 травня 2017 р.

Для авторів 3 найкращих фотографій передбачаються подарунки від Організаторів.

Використання робіт: З моменту відправки автори фотографій надають дозвіл Організаторам їх публікувати, друкувати та використовувати під час фотовиставки.

Детальніше тут.

Джерело: http://eu.prostir.ua/competitions/272027.html

БЕЗ КОМЕНТАРІВ