Газетам надаватиметься знижка на оформлення редакційної передплати

0
102

Тариф на приймання передплати на періодичні видання буде знижено, якщо передплату оформлятиме сама редакція. Це рішення було озвучено під час робочої зустрічі редакторів загальнонаціональних і регіональних ЗМІ з керівництвом ПАТ «Укрпошта», що відбулася у НСЖУ.

Так, за словами директора Департаменту поштових послуг підприємства Сергія Гречка, право на знижку матимуть видання, оформивши додаткову угоду. Зразки угоди вже надіслано на обласні філіії та відділення. Від фактичного тарифу знижка становитиме 23 копійки за оформлення передплати видання на 3 місяці, 56 копійок – на 6 місяців, і 1 грн 29 коп. – за оформлення річної передплати.

При цьому, як наголосила заступник начальника управління періодичної преси Департаменту поштових послуг Наталія Похольченко, підприємство шукало таку форму надання знижки, яка б не порушувала законодавство (встановлено, що тариф має бути фіксованим). Фактично видавець отримує не знижку, а оплату частини робіт, які здійснює, оформляючи передплату. Але оформляти її треба в електронному вигляді. Отже, редакції, які носили на пошту передплатні абонементи, тепер мають надати електронний файл.

Домовлено, що кінцевий термін приймання редакційної передплати – 20 грудня.

Нагадаємо, про запровадження певного стимулу для редакцій у вигляді нижчої ціни за оформлення передплати йшлося під час наради в НСЖУ ще в жовтні. Тоді керівництво «Укрпошти» погодилося на пропозицію Спілки розробити цей механізм стимулювання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ