Всеукраїнські новини

Світлана Остапа стала в.о. голови наглядової ради НСТУ, Вадим Міський – в.о. секретаря НР

Вибори керівництва наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України перенесено на наступне засідання.

26 лютого на черговому засіданні наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України було прийнято рішення, що виконуючою обов’язків голови буде Світлана Остапа, виконуючим обов’язки секретаря – Вадим Міський.  

Про це сайту «Детектор медіа» сказав Вадим Міський.

«Відповідно до прийнятого учора рішення, до моменту обрання керівницва Наглядової ради я та Світлана Остапа будемо виконувати обов’язки секретаря та голови Наглядової ради відповідно. Оскільки кілька членів Наглядової ради брали участь в засіданні дистанційно і не змогли б взяти особисту участь у виборах керівництва, які проводяться шляхом таємного голосування, було вирішено перенести обрання керівництва на наступне засідання», – розповів він.

Нагадаємо, голову наглядової ради, заступника голови та секретаря члени НР обирають між собою таємним голосуванням на 2 роки. Тетяна Лебедєва до 8 лютого 2019 року очолювала наглядову раду (НР) Суспільного мовлення. В інтерв’ю «Детектору медіа» вона розповіла про своє бачення ролі наглядової ради в реформуванні Суспільного мовлення.

Позачергове засідання 12 лютого вела заступниця голови НР Світлана Остапа.

22 лютого 2019 року завершився термін перебування на посаді у Світлани Остапи як заступниці голови та Вадима Міського як секретаря. Їх було обрано 22 лютого 2017 року. 

Як писав «Детектор медіа», голова, заступник голови і секретар обираються строком на два роки, вони не можуть займати відповідну посаду більше двох строків поспіль, зазначено у Положенні про наглядову раду НСТУ.