Наголос

Рішення секретаріату Львівської обласної організації НСЖУ від 14 лютого 2019 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ(схвалений одноголосно)

  1. Прийом у члени НСЖУ.

Голова ревізійної комісії З.Лешик поінформував членів секретаріату,що усі документи подані претендентами на вступ до НСЖУ ,відповідають статутним вимогам та допускаються на розгляд секретаріату.

Русиняк Володимир Романович-видавництво»Астролябія» відповів на запитання членів секретаріату. Окреслив переваги членства у спілці журналістів.

Голосували-ЗА одноголосно

Кушинська Ірина Романівна- кореспондент газети «»Високий Замок» розповіла про роботу журналіста-розслідувача,навела конкретні приклади переваг членства в НСЖУ у журналістській роботі.

Голосували-ЗА одноголосно

Партико Зеновій Васильович-професор кафедри журналістики ,позаштатний кореспондент газети «День» презентував свою програму організації практичних семінарів для журналістів.

Голосували- ЗА одноголосно

  • Розгляд особових справ членів НСЖУ,що втратили зв’язок з організацією

Та не сплачують членські внески більше двох років.

Доповідали: Я.Климович ,З.Лешик,О.Фейло. Проінформовано про детальний аналіз особових справ претендентів на виключення із спілки. З багатьма проведено індивідуальні бесіди,чимало спілчан впорядкували свої особисті справи,покрили борг по сплаті членських внесків. На розгляд членів секретаріату запропоновано наступний список претендентів на виключення із НСЖУ: (список додається)

Голосували ЗА –виключення  ОДНОГОЛОСНО..

            3.Обговорення регіонально програми «Четверта влада» та участь у конкурсі  обласної журналістської організації. Доповідав Голова ЛОО НСЖУ Я.Климович. (Текст програми додається) .В обговоренні виступили: М.Іванців, А.Данилець, М.Синейко, І.Русин. Наголосили,що участь у конкурсі друкованих видань дозволить фінансово підтримати роздержавленні газети.

До складу конкурсної комісії запропоновані наступні кандидатури: Я.Фейло, П.Цеголко, Є.Дмитровський, А.Болкун.

Голосували-ЗА одноголосно

  • Про створення Дрогобицької первинної  міської журналістської організації.

Інформували члени секретаріату: Я.Фейло,П.Цеголко. Запропонували цей досвід поширити на усі міста обласного підпорядкування особливо в контексті адміністративної реформи,яку планують провести на Львівщині.

Кураторами створення Стрийської міської журналістської організації обрано

Куратором створення Самбірської міської журналістської організації обрано М.Синейка.

Голосували-За одноголосно

            5.Затвердження плану роботи журналістських комісій у 2019 році.

Я.Климович поінформував секретаріат  про подані пропозиції. На жаль,пропозиції подала лише частина комісій. Тому запропоновано продовжити та активізувати роботу комісій. До початку роботи  наступного секретаріату запропоновано завершити роботу над перспективними планами.

Голосували-За одноголосно.

            Різне.

З інформацією виступив член секретаріату П.Цеголко. Заслухали його звіт про роботу Представництва Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Львівській області. Секретаріат взяв до відома Звіт П.Цеголка.

М.Іванців поінформував про Всеукраїнську нараду редакторів роздержавлених видань. На жаль, «Укрпошта» проігнорувала цю зустріч,чим поставила під загрозу вихід друкованих видань. Позицію спостерігачів зайняли й інші органи державної влади.

І.Русин звернулася до обласної організації у зв’язку із загрозою виселення редакції  з приміщення ,де протягом останніх років розміщувалась газета «Бойківська думка». Прийнято рішення доручити членам секретаріату проаналізувати ситуацію,  залучити органи державної влади та правосуддя до спонукання місцевих чиновників  виконаувати Закон про реформування державних та комунальних друкованих видань.

Голова Львівської ОО НСЖУ                                      Ярослав Климович